Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak pozbyć się zbędnych kilogramów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Nasze zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taniadieta
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj sobie coś nowego, polecam ten catering - https://www.zdrowycatering.pl/tani-catering-dietetyczny/poznan/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 22, 2021 17:02    Temat postu:

Powrót do góry
justa
Forumholik

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj koniecznie o planowanej przemianie materii. Mnie właśnie ten sposób pomógl pozbyć się zbędnych kilogramów. Chyba na ten stronie https://cateromarket.pl/blog/ppm-swiadome-odzywianie ten temat jest najlepiej opisany, od a do z.
Powrót do góry
Krasula
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobrym sposobem może być wyrzucenie całkowicie cukru z diety a zamienienie go na erytrytol czyli super alternatywę. Poczytałam trochę o nim https://www.bee.pl/erytrytol-najzdrowszy-zamiennik-cukru-kalorycznosc-i-wlasciwosci-a-1008.html i myślę że sam fakt iż ma ZERO kalorii sprawia że warto się nim zainteresować i poznać go bliżej.
Powrót do góry
Adaa
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 01, 2021 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli skuteczna Dieta pudełkowa Łódź to na pewno warto sprawdzić SportFoodBox z którego korzystam i naprawdę jestem pod wrażeniem zarówno jakości, propozycji (wege, classic i nowości Sirt Food). Na ich stronie internetowej znajdziecie dokładne informacje w tym także menu na cały przyszły tydzień. Dla mnie super opcja, która w ogóle mi się nie nudzi szczęśliwy
Powrót do góry
Nika95
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 01, 2021 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie należy zacząć od odpowiedniej diety, a na https://zdrowe-zywienie24.pl/dieta-odchudzajaca-wszystko-co-powinien-wiedziec-poczatkujacy/ znajdziecie wskazówki, jak zacząć dietę dla początkujących.
Powrót do góry
Akarka
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez bym chciala schudnac troche, w sumie tak mysle 8 do 10 kilo maks, najlepiej do wakacji chociaz wiem ze szybko to nie zdrowo szczęśliwy na dietach sie nie najadam wiec to odpada, ruchu mam niewiele bo nie mam czasu i nie wiem co zrobic smutny
Powrót do góry
unika
Forumholik

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba wiedzieć o kilku ważnych kwestiach. Poczytajcie sobie między innymi, czym jest deficyt kaloryczny: https://swiatsupli.pl/blog/jaki-powinien-byc-deficyt-kaloryczny-na-redukcji/ . Jest to bardzo ważna kwestia na redukcji.
Powrót do góry
Olkka
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się udało dzięki Wygodnejdiecie. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie. Jedzonko jest smaczne, odpowiednio doprawione, kolorowe, świeże i urozmaicone dzięki czemu dieta się nie nudzi i znacznie łatwiej na niej wytrwać.
Powrót do góry
kubcia
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akarka diety nie są od najadania się uśmiech dieta to odpowiednio zbilansowane posilki ktore zapewnia ci uczucie sytosci a jednoczesnie uzupelniaja wszystkie niezbedne mineraly i witaminy. probowalas zwyklych diet czy jakies shake czy koktajle?
Powrót do góry
Akarka
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

probowalam tylko diet i liczenia kalorii, nie wierze w dzialanie tych super hiper drogich koktajli
Powrót do góry
kubcia
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akarka znam to szczęśliwy tez kiedys nie wierzylam, myslalam ze to zwykle naciaganie na kase ale kolezanka mi zachwalila i widzialam u niej efekty wiec tez sie zdecydowalam. kupilam pakiet na 4 tygodnie z https://chiashake.pl/ i w szoku jestem ze mozna tak szybko ale przede wszystkim zdrowo chudnac. nie jestem glodna, nie podjadam, koktajle sa smaczne, nalesniki jeszcze lepsze szczęśliwy
Powrót do góry
Amelka
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze uważam, że jak ktoś nie potrafi sobie sam dać rady to powinien iśc do dietetyka, w przychodni Nasz Lekarz w Toruniu można skorzystać z porady dietetyka. Moja koleżanka schudła 15 kg, dzięki diecie jaką dobrał jej dietetyk. Bardzo jest zadowolona.
Powrót do góry
hossen
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka na koniec maja podesłała mi stronę https://dobrenarty.pl/rolki/rolki-dla-doroslych/ i mówi dawaj kupimy sobie rolki nie namęczymy się a schudniemy i to dobra zabawa jest. Wiecie co? Teraz mija 3 tydzień jak jeździmy regularnie tak nam się to spodobało. Super zabawa połączona z aktywnością fizyczną polecam szczęśliwy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 18, 2021 09:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Nasze zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: