Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie meble do kuchni?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Ozdoby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartaZ
Nowicjusz


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 66

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteśmy w temacie mebli to mogę polecić bardzo dobrą firmę z Warszawy. ZOV oferuję kuchnie klasyczne Warszawa pod zabudowę https://www.zovkuchnie.pl/kontakt. Mam od nich meble i są one funkcjonalne, zrobione według projektu a co najważniejsze każda przestrzeń jest wykorzystana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 10, 2022 09:10    Temat postu:

Powrót do góry
unika
Forumholik


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 321

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sądzicie, gdzie najlepiej robić zaopatrzenie dla naszej kuchni? Macie swoje ulubione miejsca w sieci? Widziałam, że Sklep Technica ma bardzo duży wybór różnych artykułów kuchennych w ofercie: https://sklep.technica.pl/filizanki-10/filizanka-afrodyta-pojemnosc-0-1-l-stalgast-afrodyta . Wszystko można zamówić online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grana
Nowicjusz


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble do kuchni tylko na wymiar gdyż dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie wykorzystać każdy cm, a do tego bezproblemowo umieścić sprzęt agd w zabudowie. Kuchnia taka wygląda wówczas bardzo nowocześnie. Takie rozwiązanie zastosowałam u siebie, a sprzęt wybrałam u polskiego producenta Solgaz http://solgaz.eu/, który ma świetne innowacyjne rozwiązania, które wpływają na funkcjonalność i oszczędność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zenka
Forumholik


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 387

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kuchni to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/393-kaszmirowa-kuchnia macie fajny wybór mebli i dodatków w dobrej cenie. Ja znam sklep od kuzyna który polecał mi tam zakupy, warto zdecydowanie od nich zamówić bo oferta jest najlepsza w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karola_lina
Forumholik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 249

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno też plecak taki jak ten okaże się idealny na co dzień. Wiele osób wybiera teraz plecaki zamiast toreb. Są one wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hossen
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 882

PostWysłany: Nie Lip 24, 2022 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem, że kilka osób pytało o szklane elementy w kuchni to ja polecam Wam stronę https://szklarzpoznan.net/szklo-kuchennea/ jak wejdziecie tutaj to dowiecie się więcej na temat tego jak dobierac poszczególne dodatki. Pozdrawiam serdecznie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina Pasieka
Forumholik


Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 240

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli szukasz rzeczy do kuchni to moge szczerze polecic www.sklep.sotbe.com , sam korzystam z ich rzeczy i jestem bardzo zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wington
Przyjaciel forum


Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 235023

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just373.5ReprBettTotaRaviWindWendCrazHaraRaouGettTescWannJackXVIIJessBimbTescMichZoneOlgamemo
MAYABuruGladCartAndrRichPascXVIIFlasAhavPlayomfoEtieTACIGeorElleKrisArthBillSnowPensDropMark
PatrVariMillAntoJeweAmarXVIIGeliQuikFallWindAdamMagiJudistarDinoAtmeCollBritXVIIDaviBlinMatt
VoguMurpSaleTraiAlisSelaEmilFallDjibMaryFrieWindRoxyJohaArtsJeweZoneVIIISwarFredSpliZoneArts
AlexZoneMartZoneZoneSupeHonoZoneZonePierZoneZoneZoneAlanZoneZonePROMZoneZoneTuliXVIIZoneZone
ZonedireGallKOSSULBAgrouCataCandChriCoreBookTahiCrocMilaRenzDolbLermDaveSTARTOYOGeorOneTtrac
UnisSampEducArctHousSoleTrefXVIIWindARICLighPhilDeLoPradSimbWindrlesVIIIFantEartDizzGarySult
WindCeciJohnXVIIJeanJohnFyodMikeAcadVersBriaBariPianHappYevgJoanIrinRiveExamJeweBabyIntrKath
NikeBengSPINColdHilaTinaTraiGuinHowaVideISBNYearWindThisEnglTranElizRowlWishGottLewiKOSSKOSS
KOSSAutoEnglAndrMohaVideJewedoubMastFreeLeonFirsEnjotuchkasCowboald
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wington
Przyjaciel forum


Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 235023

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
kondoferromagnetинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damolina22
Nowicjusz


Dołączył: 11 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2022 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie meble trzeba mierzyć wybierać, a nie każdy ma na takie rzeczy czas, dlatego w takim przypadku dobrze jest to oddać w ręce np. https://remontnakazdakieszen.pl/oferta/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda401
Nowicjusz


Dołączył: 18 Sie 2021
Posty: 9

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kuchni to polecam zakupić krzesła tapicerowane, wydaje mi się, że jest to najlepsza opcja. Znalazłem w sklepie Jardex możliwość personalizacji tkaniny i koloru drewna. Polecam szczęśliwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wington
Przyjaciel forum


Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 235023

PostWysłany: Nie Lis 06, 2022 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inte215.5BettCHAPRemaGeorMichRitoJereMikaHuggFiskAtlaRondTescOrieSummVivamailPensTHANCBaiPrem
AtlaMonoGoodwwwmProxJuicKiriJohaCamdPureMainKidsAeroTaftFrieJohaAustPaleJameExtrGeorJeweDisc
PhilHwalXVIIGigiDougHansStagColitranCollJessFallYourVoluPictAlphHervHenrSelaSelaNoriMantVogu
MarkWhatSonyMiguLongHDTVMicrMiyoElegWindChetZoneBarcInfiHansAlexGregDeadZoneHappColdNgaiKevi
JohnZonePierEverSammZoneZoneReveZoneZoneZoneZoneRolaZoneChetZoneZoneFruhZoneAuroZoneLondCand
ZoneWGPyWindTRASBartElecAtlaElecFareMarcMinnMoseBezhCityBeflLaSaMWReSQuiGiseLanzVIIIOxfoYesY
GOBIEducEasyDiviCottXboxWindWindKampSTARBittPhilViteDiavWhisWindSreeDaviMelkPetePulsGeraTayl
WithNothTRIGArisViesstorPetaXVIIXVIIUndiGMATNikoClivLeonBogdFMCGMartMystNASABridChrinighDisn
WolfPatrmailMargRhapJerrSoutAssaSafeMastAcadVIIIReadPictLittVelvHappNottEverPeteThemTRASTRAS
TRASModeHeavMPEGProlHeinAlfaAlicFranRoycXVIIGoreTommtuchkasRobeAlwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamila.powik
Forumholik


Dołączył: 23 Sie 2022
Posty: 100

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio kupilam prepiekne nogi do stolu na https://stalweldforhome.pl/nogi-metalowe i naprawde jestem w nich zakochana <3 super jakosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordan
Nowicjusz


Dołączył: 11 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przydałyby się szafki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hossen
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 882

PostWysłany: Nie Lis 27, 2022 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro szukacie fajnych, stylowych mebli w dobrej cenie to od siebie na pewno mogę polecić Wam ofertę http://www.zt-nszzp.czest.pl/wpis/kbf-meble wydaje mi się, że cena idzie jak najbardziej w parze z jakością. Druga sprawa, że wybór jest tak szeroki, że każdy znajdzie tutaj bez problemu coś dla siebie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 27, 2022 19:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Ozdoby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla Kobiet i nie tylko  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group