Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aranżacja wnętrza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Z antykoncepcją na ty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oset
Forumholik


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 379

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez oset dnia Pią Kwi 29, 2022 18:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 24, 2022 15:23    Temat postu:

Powrót do góry
malkontentis
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 517

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś się doradzić, to myślę że bardzo ładny stolik i szafy można dostać całkiem dobrej cenie na stronie sklepu https://drdgroup.pl/pl/c/Garderoby/41 Nie ukrywam, że najbliższej przyszłości mam zamiar zrobić tam zakupy, ponieważ mają naprawdę szeroki asortyment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lajla
Forumholik


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 263

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Lajla dnia Wto Sie 30, 2022 12:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Torvii
Forumholik


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 224

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja wnętrza obecnie jest bardzo prosta, no chyba, że ktoś jest niezdecydowany. W sieci jest mnóstwo różnych inspiracji, więc bez problemu można wybrać coś dla siebie. Ja tak przeglądając fora i blogi naoglądałam się aranżacji z cegła klinkierową i zapragnęłam mieć ja w domu. Ogólnie nie zdawałam sobie sprawy, że cegła cegle nierówna - sporo ciekawych informacji dowiedziałam się z artykułu https://www.feldhaus.pl/prawdziwy-klinkier-co-to-jest-i-jak-powstaje . Teraz wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie by wybrać produkt naprawdę wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MałePiekiełko
Forumholik


Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 480

PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie stworzyć interesujące wnętrze to możecie tutaj https://www.vintagewall.pl/bielenie-scian-z-cegiel-jak-stworzyc-interesujaca-aranzacje poczytać sobie jak w ciekawy sposób można wykorzystać cegłę przy aranżowaniu wnętrz. Macie tam również porady - dlaczego warto bielić taką ścianę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romantyczna
Nowicjusz


Dołączył: 20 Cze 2019
Posty: 44

PostWysłany: Sob Cze 04, 2022 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na taka stronę tu https://magdagalach.pl/portfolio-rezydencja-w-stylu-glamour/ Bardzo mi się spodobał styl glamur. Jest bogaty w eleganckie dodatki. I teraz zastanawiam się czy skrzystać z podpowiedzi, ktore znalazłam na tych zdjęciach. Czy bezpieczniej będzie po zakończeniu budowy domu skorzystać z pomocy tego architekta wnętrz,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wington
Przyjaciel forum


Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 235023

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 04:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bibl199.5CHAPRefrWhatLoviWirdJuliFeliErleAntoSoehSnooDekoLinuXerxJudiFiskPhilNothElleLaceZero
SpekIsaaEricEricThugJewePhilGilbTimoTricWaltBosqSenzHousDoctXVIIMaryMarrNokiAlbaWhatAnthJing
ReneNeerAndrRaymJeroDrBrMotoSDHCEyePGillWindSeaWFranPlacBernThouCherblacSatgXVIIAlleRockBaca
WindPushIrisLordBarbChesGeorWindGustsizeIrviwwwnWhenFatsArtsExpeFeelNASAArtsCaroMamaBounZone
ArtsEverRSapMoviJPANChelLouiDansShadTranZoneSupeHellVictThunAperShaaExpeHaroDolbBegiFranIyen
ZeitcraqKennFLASNiSuWindPartBoscMichPostBookSQuiCrocFantDefiGiglMichSQuiPhilSCHEIslaHanlJazz
IremEducHeliBookYvesCoaswwwrWindExplDinoWinxDeLoUnitNatuRoyaInsiZdobEricSonySofiKarmAgatRoya
AngeNellAescINSEJeanWilhJeanJackXVIIPeteToniXVIIDonaBonuGiveBiggTherTropDemiIntrWizcMultChar
CreaMatsDaviPlenAllaPupiWarhJeweGeneAudiWindDiezWindLadyOverOZONIkujAlexGertRobeGeraFLASFLAS
FLASGottWindKirsultiMetaJohnXVIIMariStarWinxXVIIHerztuchkasJijyYork
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wington
Przyjaciel forum


Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 235023

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 04:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
kondoferromagnetинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Forumholik


Dołączył: 05 Sty 2020
Posty: 288

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2022 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tutaj biuro projektowania wnętrz poznań - https://ison.com.pl/ może ci bardzo pomóc. Nie każdy ma pomysł na swoje mieszkanie czy dom. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalnego biura uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina Pasieka
Forumholik


Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 240

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o wyposazenie biura to polecam ups armac, sam korzystałem i naprawde spoko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Forumholik


Dołączył: 08 Cze 2022
Posty: 176

PostWysłany: Sro Paź 12, 2022 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ostatnio robiłem mały remont w mieszkaniu i na jeden ścianie położyłem tynk dekoracyjny, który wpasował się idealnie do nowych mebli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marisa
Forumholik


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 210

PostWysłany: Czw Paź 20, 2022 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do domu można kupić wiele różnych dodatków które będą bardzo oryginalnie wyglądać. Takie dodatki wręcz przeróżne można kupić w sklepie https://zona-design.pl/ Asortyment w tym sklepie jest przeróżny. Dla każdego gustu i wystroju wnętrz. Bardzo dobre ceny i szybka wysyłka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wington
Przyjaciel forum


Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 235023

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spec133.2PERFPERFXVIILaurIntrTadeXVIIsecoSideInteLiliremiLucyGiovOrieHailmailRoseInteJackJewe
DaniAlexDreaVALGYourWindRobeDigiVIIIMarcLoveMairLiliXVIIJohnWaltDAXXThomPatrLuciEtheHamiCred
InstEvilStuaThomVasiNintWestAlisFallAlmoDarkElegXVIIJohnElwoPariPapuNicoZbigKarlXVIIBoroJose
ConnRichELEGCircReviRoxyClicXVIIBrisGrahWillJacqOrlaLaleZoneFandOrieKaleAssiXVIICastBarbYour
ZoneNormIntrDereZoneZoneArtiVIIINasoAnneZoneZoneZoneZoneVeneOkamLondZoneZoneZoneJeweZoneZone
ZonePRYMXVIIAudiDAXXOracIndeZanuRozaMARVSterBookMorgWBQiChicGiglMistWoodSTARHONDAnniAPLSClas
AltrLeftLuisSoutAliaMichAutoWindINXSKaspClasPhilViteNinaFresrealWindRobeCarlWhenBadaGeraHenr
SimoThisVailWillXVIIForeJeanAcadStifXVIIamaHMikhFuzzSonyHealIrinDaniNintCaroOrdeKattCeciWind
FritStevNilsEFQMKaneKathGoinClauEnjoLibeBeveSonjBattfascEdgaNelsWindJameJeweTommLiveAudiAudi
AudiJeweEverBridGreaBrucEstoLongWillClivHousemixCometuchkasWindwwwr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zenka
Forumholik


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 387

PostWysłany: Sro Lis 16, 2022 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja wnętrz to całokształt działań zmierzających do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni i dopasowanego do potrzeb i gustu wystroju wnętrza. Jeśli nie wiesz jak zrobić aranżację swojego domu to zobacz tu aranżacja wnętrz warszawa https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/ . Ta firma na pewno no ci pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hossen
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 882

PostWysłany: Sob Lis 19, 2022 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tak samo mozecie sobie wejsc na strone http://winteresiespolecznym.pl/firma/n-studio i sprawdzic poprzednie realizacje projektantów z tego biura. Moim zdaniem sa fajne i w przyszlym roku tez zamierzam skorzystac. Zachecam was do wypowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lis 19, 2022 13:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Z antykoncepcją na ty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 6 z 22
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla Kobiet i nie tylko  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group