Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Soczewka na jedno oko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Plotkowisko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beijing
Forumholik


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 344
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 03:58    Temat postu: Soczewka na jedno oko Odpowiedz z cytatem

Witam! Tak jak w tytule. Wiecie może czy soczewka na jedno oko w ogóle istnieje? Jest takie rozwiązanie? Borykam się z wadą wzroku tylko na jednym oku, dlatego szukam jakichś sposobów na rozwiązanie tego problemu. Jakiś czas temu w sieci trafiłem na taki artykuł https://kodano.pl/poradnik/soczewka-na-jedno-oko.html . Znajduje się tam sporo przydatnych informacji na ten temat. Myślicie, że warto z nich skorzystać? Rozwiązałyby one mój problem z wadą wzroku. Koniecznie dajcie znać co o tym myślicie, czekam na wasze zdanie na ten temat.
_________________
Cała sztuka to nie pomylić fantazji z rzeczywistością i nie zgubić siebie... czy własnego wyobrażenia o sobie. Czasami trudno to rozróżnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 05, 2022 03:58    Temat postu:

Powrót do góry
Karola_lina
Forumholik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 249

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urzekła mnie niedawno galanteria do kupienia w Warszawie i właśnie dodatki do stylizacji tego typu są dla mnie idealne. Warto zerknąć na nie online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hossen
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 906

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ze wzrokiem nie mam problemu, natomiast bardzo męczy mnie astma. Jeżeli chcecie poczytać coś więcej o tej chorobie to http://mojaastma.org.pl/ polecam ten portal. Bardzo dużo przydatnych informacji i być może dzięki temu będziecie wiedzieli, jak się leczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 07, 2022 19:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Plotkowisko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla Kobiet i nie tylko  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group