Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nieruchomości Warszawa, jak znaleźć coś dla siebie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Kupię
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirabelka
Forumholik


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 310

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 09:56    Temat postu: Nieruchomości Warszawa, jak znaleźć coś dla siebie Odpowiedz z cytatem

Hej. Od jakiegoś czasu szukam ładnego i niedrogiego mieszkanka w Warszawie. Zna ktoś może godne polecenia biuro, które sprzedaje lub wynajmuje nieruchomości w Warszawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 02, 2018 09:56    Temat postu:

Powrót do góry
elena
Forumholik


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 143

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nieruchomości Warszawa to wybór jest teraz ogromny. Nieruchomości w Warszawie są równie często wystawiane na sprzedaż, jak i na wynajem. Myślę, że jeśli dobrze poszukasz to znajdziesz lokal w dobrej cenie, w dobrym stanie i przede wszystkim w dobrej lokalizacji. Ale trzeba trochę poszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena89899
Forumholik


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 291

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja akurat poszukuję sobie nieruchomości w województwie zachodniopomorskim i liczę na to, że wszystko mi się uda we współpracy ze strony https://www.dobryadres.pl/material,biura-nieruchomosci,245.html jak i z biurami nieruchomości, które na tej stronie można znaleźć. Zależy mi na tym, aby oferowane usługi były na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molka
Nowicjusz


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 29

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2020 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie ma co się ograniczać do jednego biuratylko regularnie przeglądać strony z ogłoszeniami. Jest ich trochę, nie wiem czy znasz pokato? Mają sporo ogłoszeń w dziale
nieruchomości, więc pewnie coś ciebie zainteresuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka
Nowicjusz


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 95

PostWysłany: Czw Cze 11, 2020 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może lepiej zamiast korzystać z usług biur nieruchomości, postawić na takie rozwiązanie jak https://prywatnaoferta.pl/ . Dzięki niemu ogłoszenie dotyczące oferowanej przez nas nieruchomości trafi do bardzo wielu portali. Tym samym zwiększymy jego zasięg bez dużych kosztów, a jednocześnie dotrzemy do wielu osób potencjalnie zainteresowanych zakupem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JuliaLaskowska
Nowicjusz


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 21
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez JuliaLaskowska dnia Pią Lis 06, 2020 12:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JuliaLaskowska
Nowicjusz


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 21
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem mieszkania pod wynajem. Niestety nie orientuję się czy takie posunięcie przyniesie mi w konsekwencji zysk. Szukałam informacji na ten temat w Internecie, gdzie natknęłam się na ten artykuł sprzed 2 lat - https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wrobieni-w-mieszkania-Ktore-nieruchomosci-odzyskaly-swoja-wartosc-a-ktore-ciagle-odnotowuja-strate-7615618.htmlodzyskaly-swoja-wartosc-a-ktore-ciagle-odnotowuja-strate-7615618.htmli i nie ukrywam, ze to co znalazłam mnie trochę przeraziło. Czy jesteście może na bieżąco w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoska
Forumholik


Dołączył: 05 Paź 2019
Posty: 215

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje sprawdzić jak działa system OCR https://scanye.pl/ . Koleżanka mówiła, że te znacznie przyśpiesza jej prace, że jest w stanie spokojnie zaksięgować ponad 150 fv w ciągu godziny. To spoko wynik, który pozwala na spore odciążenie, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobietywy
Forumholik


Dołączył: 18 Paź 2020
Posty: 305

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek nieruchomości w dużych miastach cały czas rośnie, zarządzanie i administrowanie w Poznaniu to kolejny po Warszawie rynek który systematycznie rośnie. Firma https://zarzadzamy.eu/ zajmuje się nie tylko zarządzaniem takimi nieruchomościami ale i pełną obsługą techniczną. Przyszły właściciel nie musi się praktycznie niczym martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozyczka23
Nowicjusz


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 58

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nowego domu szukam tylko na przetargach. Można trafić wtedy na fajne okazje pod inwestycje. Korzystam z https://www.skaneraukcji.pl bo ustawiam sobie swoje miasto lub maksymalną cenę domu. Polecam też powiadomienia, wtedy info o nowych przetargach dostaję prosto na maila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciasteczkowa
Nowicjusz


Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 55

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, dobrze trafiłaś, bo akurat mogę Ci zarekomendować dewelopera w Warszawie. Jakiś czas temu moja przyjaciółka poszukiwała mieszkania, także jestem na bieżąco w temacie, bo dużo mi opowiadała. To właśnie od niej dowiedziałam się o https://www.19dzielnica.pl/deweloper/ tym deweloperze. Z tego, co miałam okazję widzieć u nich na stronie, to aktualnie realizują ciekawą inwestycję w stolicy, co warto podkreślić w dobrej lokalizacji. Polecam Ci odwiedzić ich stronę i dowiedzieć się więcej na ten temat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ósemka
Forumholik


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 113

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to moim zdaniem mieć przynajmniej kilka ofert dla porównania. Jeśli nie jest się do końca przekonanym to lepiej poczekać, a nie kupować coś na siłę i potem narzekać. Kupno mieszkania jest ważną decyzją. A jak już się mieszka to też ważny jest zarządca nieruchomości, żeby dbał o całość. Ja też mieszkam w Warszawie i u mnie działa już długo per modum. Nie ma praktycznie żadnych problemów, wiedzą co do nich należy i wywiązują się z tego tak jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Przyjaciel forum


Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 3194

PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 12:22    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka
Forumholik


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 310

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszą opcją będzie agencja nieruchomości. Dostaniesz solidne wsparcie i fachową wiedzę. Na rynku warszawskim działa ten pośrednik nieruchomości https://wedoestates.pl/ . Sprawdź, bo to ludzie z wiedzą i doświadczeniem. Nie tylko pomogą znaleźć odpowiedni lokal, ale będą dla Ciebie wsparciem podczas całego procesu zakupu nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harold
Nowicjusz


Dołączył: 01 Cze 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 01, 2022 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz mieć sprecyzowane czego szukasz.
_________________
kurs pierwszej pomocy dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Cze 01, 2022 09:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Kupię Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla Kobiet i nie tylko  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group