Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sprzątanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Świąteczny czas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ilona478
Forumholik


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 124

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 18:02    Temat postu: sprzątanie Odpowiedz z cytatem

U mnie świąteczne porządki, przy okazji powyrzucałam co nie potrzebne. Kupiłam super środki do czyszczenia kuchni i łazienki tutaj https://www.maxdrogeria.pl/frosch-m1583. Extra efekt, szybko się czyści i dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 13, 2019 18:02    Temat postu:

Powrót do góry
bak_julia
Nowicjusz


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dla mnie chemia profesjonalna jest cudownym rozwiązaniem! Tak wiele ułatwia! Z tą niewielką różnicą, że ja swoje produkty kupuje u firmy General Fresh, Zdecydowanie mi odpowiadają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paszecka
Forumholik


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 403

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że teraz bez problemu można znaleźć ekologiczne środki czystości wysokiej jakości. Osobiście mogę wam polecić środki oferowane przez sklep EkoMaluch. Mają ogromny wybór i rozsądne ceny. Sama dość często robię tam zakupy i jestem naprawdę zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Torvii
Forumholik


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 224

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest bardzo dużo różnych środków chemicznych ale faktycznie najlepiej uzywac profesjonalnych produktów. Takie środki pozwalają na szybsze i dokładniejsze usunięcie różnych powierzchni. Jeśli chcecie skutecznie domyć okna to rozważcie zakup specjalnych preparatów do szyb. Takie środki a także akcesoria do mycia okien oferuje firma Verde Avis. Tu możecie zamówić sprawdzone produkty, które pomogą Wam w codziennym sprzątaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justa
Forumholik


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 380

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy już w temacie sprzątania, to podpowiecie mi, jakich proszków do prania używacie? Chciałabym kupić coś lepszej jakości, ponieważ te produkty których teraz używam, w ogóle nie pachną.. dopieranie plam też daje dużo do życzenia. Ja myślałam o tej marce surf, bo jest dość popularna i w rozsądnej cenie. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Halle05
Nowicjusz


Dołączył: 29 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę sprzątać na święta szczęśliwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KonradSkal
Nowicjusz


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 71

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaciekawiły mnie ostatnimi czasy instalacje centralnego odkurzania. Znacie kogoś kto ma zamontowane odkurzacze centralne? Akcesoria dodatkowe są wymagane? Jeśli ktoś się zna na tym temacie to prosze o informację. Może sobie sprawię taki system.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MajaH
Nowicjusz


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 28

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy zwykły podstawowy odkurzacz w domu . Kupiony w internecie za około 200 zł Zilan workowy. Plus dla tego rodzajów odkurzaczy jest taki że mają duża moc. Wiec oszczędzamy czas na odkurzeniu robimy to bardzo łatwo i przyjemnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexa
Przyjaciel forum


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 504

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was ma może doświadczenie jakieś z firmą http://royalmaids.pl ? Bo właśnie też szukam dla siebie firmy, która zajęłaby się moim ogrodem i domem. A zauważyłam, że ta firma w tym zakresie świadczy naprawdę szeroki zakres usług. Także zastanawiam się czy właśnie do nich się nie zgłosić? Jakbyście kojarzyli ich to prosiłabym, żebyście podzielili się opinią na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicja87
Nowicjusz


Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 20

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro frapuje Ciebie ów fakt to jak najszybciej przeczytaj ten artykuł. Mam nadzieję, iż odnajdziesz tutaj wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Kliknij w ten link - http://szufladkowo.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MałePiekiełko
Forumholik


Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 480

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie sobie zapewnić idealne sprzątanie to najlepiej zdecydować się na konkretne usługi porządkowe. Przykładowo firma https://idealnesprzatanie.pl/sprzatanie-mieszkan-warszawa/ oferuje kompleksowe usługi sprzątające. U nich możecie liczyć na pełne wsparcie, jeżeli chodzi o tego typu prace. Co warto zaznaczyć, że mają również konkurencyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elka8980
Nowicjusz


Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 82

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie? A powiedzcie mi, jakich produktów do sprzątania używacie najczęściej? Ja cały czas szukam tych idealnych, ale przyznam szczerze, że zwracam ogromną uwagę na to, aby były to produkty z dobrym składem. Bardzo zaskoczyły mnie produkty https://ludwikekologiczny.pl/produkty/ i ich fantastyczny skład. Muszę koniecznie zaopatrzyć się w nie do swojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paszecka
Forumholik


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 403

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli posiadacie profesjonalny sprzęt sprzątający to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl Od nich zakupicie solidne szczotki do zamiatarek oraz do czyszczenia ręcznego. Mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
szescszesc6
Forumholik


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 160

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo, sprzątanie to nie jest coś na co czekamy. Warto więc ułatwiać swoje życie i pozwolić sobie na to, aby cały rytuał z tym związany był po prostu szybszy. Polecam http://hizero.pl/produkt/ i ich mop elektryczny, który bez wątpienia świetnie sprawdzi się w każdym domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lidka
Nowicjusz


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 19

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dużo sprzątacie to koniecznie zerknijcie sobie na takie http://arbami.pl/pk/chemia-domowa/uniwersalne-spraye-do-czyszczenia uniwersalne spraye do czyszczenia uśmiech
Są super. Przydadzą się każdemu i wszędzie. Trzeba je mieć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 19, 2020 23:08    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Świąteczny czas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla Kobiet i nie tylko  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group