Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niebanalny prezent dla rodziców
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Prezent na...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sari
Nowicjusz


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 12:45    Temat postu: Niebanalny prezent dla rodziców Odpowiedz z cytatem

W związku z tym, że rodzice mieli w ubiegłym miesiącu okrągłą rocznicę ślubu, to postanowiliśmy z siostrą i bratem, że odnowimy im meble tapicerowane. Kupiliśmy bardzo ładne materiały obiciowe w hurtowni tapicerskiej http://hurtownia-akces.pl/materialy-obiciowe i zamówiliśmy tapicera do domu. W tym czasie rodzice byli na tygodniowym wyjeździe, a jak wrócili, to mieli świetną niespodziankę. Prezent był naprawdę udany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 31, 2016 12:45    Temat postu:

Powrót do góry
moniczka
Nowicjusz


Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 80

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja różne prezenty dla bliskich kupuje w http://www.giftmania.com.pl/c/1842/dyplomy-okolicznosciowe.html mają tam fajne dyplomy i ostatnio rodzice ode mnie dostali na rocznicę ślubu,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melcia
Forumholik


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 124

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzicom można wykupić weekend z motoprezent.pl https://motoprezent.pl/jazdy-w-prezencie/weekendy-motoprezent/ gdzie tata będzie miał dodatkowe atrakcje w postaci jazdy sportowymi samochodami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tetrus
Nowicjusz


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoim rodzicom wykupiłam tygodniowy pobyt w Dolinie Baryczy i opłaciłam także spływy kajakowe. Bardzo byli zadowoleni i teraz czystym sercem każdemu mogę polecić Gruszeczka wczasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniczka
Nowicjusz


Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 80

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też na temat prezentów dla rodziców np. na rocznicę ślubu można przeczytać na http://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/prezent-dla-rodzicow-na-rocznice-slubu/ można tam znaleźć dużo ciekawych pomysłów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenonek
Nowicjusz


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto faktycznie pomyśleć nad jednym z tych prezentów, jako, że jest to na pewno ważna okazja dla rodziców.

Jeżeli zabraknie Ci pieniędzy i będziesz potrzebować dodatkowej gotówki - serdecznie polecam sprawdź tutaj na tej stronie internetowej.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fycia
Nowicjusz


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 13

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2017 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wpadliśmy na pomysł, że na rocznicę ślubu rodziców zrobimy im samodzielnie meble ogrodowe. Z pakobud.com.pl mieliśmy palety i potem już poszło z górki. Rodzice powiedzieli, że lepszego prezentu nie mogli sobie wymarzyć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hortensja1
Nowicjusz


Dołączył: 28 Kwi 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym prezentem dla rodziców może się okazać chociażby pościel bawełniana 200x220 . Moi byli zadowoleni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiripiri
Forumholik


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 250

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własciwie wszystko zalezy od tego co rodzice lubia i co robia na codzien uśmiech my zdecydowalismy sie zafundowac im wspolny wyjazd, bo naprawde dawno nigdzie nie byli. Do tego wybralismy trufle vobro, bo oboje sa ogromnymi lasuchami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azjatka
Forumholik


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 137

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo super! to już na prawdę konkretny prezent, fajnie że masz się z kim złożyć. Ja na rocznicę rodzicom dawałam osobno, ojcu dobry koniak kupiłam a dla mamy cienie do powiek mineralne od Alilla bo już od dawna je chciała uśmiech nie dziwię się bo są super i sama też sobie zamówiłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Figa456
Nowicjusz


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie prezenty zawsze powinny być przemyślane i kupowane z sercem. Dla rodziców polecam na przykład ramkę na zdjęcia razem z rodzinnym zdjęciem z jakiejś wyjątkowej okazji a do tego na przykład koc z pięknym designem (tu znajdziecie najdelikatniejsze tkaniny - https://maylily.pl/pl/). Rodzice na pewno ucieszą się z takiego podarunku. Do tego możecie im także podarować na przykład weekend w SPA albo masaż relaksacyjny dzięki czemu będą mogli sobie odpocząć i się w pełni zrelaksować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kartusia09
Nowicjusz


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 39

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie bardzo oryginalnym i niebanalnym prezentem z tej okazji mogłyby być zegarki drewniane. Jest to bardzo fajny dodatek, który zarówno nadaje sie na eleganckie wyjścia jak i na co dzień. Jestem pewna, że rodzice jeszcze takiego nie mają i ucieszyliby się z takiego ciekawego prezentu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MałePiekiełko
Forumholik


Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 480

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tacie możesz przykładowo kupić dobrej jakości perfumy, zaś mamie kosmetyki. A fajne opcje możesz znaleźć w sklepie Puderek https://puderek.com.pl. Właśnie znalazłam tam dla siebie wysokiej jakości maseczki do twarzy. Już nie mogę się doczekać kiedy je zamówię i wypróbuję uśmiech. Warto zwrócić również na inne produkty, a jest ich tam naprawdę wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
formula1
Nowicjusz


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Konin

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym pomysłem mogą być też takie foteliki samochodowe https://techsat24.pl/foteliki-samochodowe-936kg uśmiech
_________________
Ale w przypadku artysty słabość jest co najmniej zbrodnią, jeżeli paraliżuje wyobraźnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
Forumholik


Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 112

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okazji do obdarowywania prezentów nie brakuje jak nie mikołaj to urodziny jak nie urodziny do imieniny i tak w kółko uśmiech Ja terasz szukam odpowiedniego prezentu dla mojej siostry bo niebawem ma urodziny. Myślałam że może jakieś kosmetyki bądź perfum . Juz nawet znalazłam perfumerie gdzie mają promocje więc zastanawiam się który by jej kupić https://mania-perfum.pl/pl/promocje . Co Wy byście wybrali ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 08:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Prezent na... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla Kobiet i nie tylko  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group