Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Plotkowisko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panda90
Przyjaciel forum


Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 711

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym rozwiązaniem dla każdego domu jest także system jednego klucza oraz kłódki na jeden klucz: https://www.systemkluczowy.pl/pl/c/Klodki/19 . Zapoznajcie się koniecznie bliżej z tą opcją. Jeden klucz jest dużo wygodniejszą opcją niż pęk kluczy w torebce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 01, 2021 14:13    Temat postu:

Powrót do góry
Derek
Nowicjusz


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 85

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy domu najważniejsze to wybrać porządną firmę, która zajmie sie konstrukcją dachu. U nas dach robiła firma Binder Projekt www.binder-projekt.wloclawek.pl/. Porządni fachowcy, można ich poprosić o darmową wycenę konstrukcji dachu i otrzymacie rzetelną informację, nic nie musicie zamawiać w ciemno. Firma oferuje wykonanie konstrukcji dachowych z transportem i montażem, dla budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, hal, magazynów. Wykonuje ona dachy w technologii MiTek, która polega na łączeniu poszczególnych elementów wiązarów drewnianych przy pomocy specjalnych płytek kolczastych ze stali nierdzewnej. Dzięki temu elementy są trwale złączone i jednocześnie nie ulegają wzajemnym przemieszczeniom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nika95
Nowicjusz


Dołączył: 05 Sty 2021
Posty: 29

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad odpowiednią pompą ciepła do swojego domu I kwestiami ogrzewania to polecam polską markę Varme, gdzie ich urządzenia możecie znaleźć na https://varme.tech/ uśmiech Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Sama pompa ciepła polskiej marki Varme jest w pełni innowacyjnym i bezpiecznym urządzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz Bąk
Nowicjusz


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 38

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu szukałem firmy, która zajmuje się usługami, jakimi jest - wywóz gruzu Koziegłowy . Ogrom śmieci niefortunnie mi się odkładała, a dążyłem do tego, aby się ich bezawaryjnie pozbyć. Poszukałem w internecie i znalazłem przedsiębiorstwo dzięki któremu, mój kłopot ze śmieciami został rozwiązany w fachowy i szybki sposób. Jeśli chodzi o ludzi tu działających, to nic złego nie mogę stwierdzić, to są specjaliści warci polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skic
Nowicjusz


Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie szukać ekipy remontowej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smartfonka
Przyjaciel forum


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 528

PostWysłany: Sob Lip 24, 2021 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe rozwiązania podpowiadacie, muszę częściej zaglądać do tego wątku uśmiech Moja córka ma się budować, może coś jej podpowiem. Już doradziłam, gdzie najlepiej wybierać gotowe plany domów jednorodzinnych https://www.e-domy.pl/ Projekty są tak ciekawe, że i mnie się zachciało budowy domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoros
Nowicjusz


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie może gdzie kupię pustaki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amida
Forumholik


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 403

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym zagrożeniem dla środowiska jesteśmy my sami bo trujemy je na potęgę i nie dbamy a są rozwiązania które na to pozwalają. Na początek skorzystaj z oferty Respect Energy która dostarcza prąd i gaz pochodzący wyłącznie z odnawialnych źródeł energii więc nie zostawiasz śladu węglowego. Stosując takie nośniki ratujesz planetę i dajesz szansę młodym pokoleniom na życie w czystym środowisku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IrminaSharp
Nowicjusz


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 04, 2021 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałam remont w domu oraz w firmie. Bardzo długo to wszystko trwało i bardzo dużo odpadów wygenerowaliśmy. Koleżanka powiedziała mi, że są specjalne firmy, które zajmują się Profesjonalny odbiór odpadów poprodukcyjnych w kontenerach. Zamówiliśmy ich usługi i bardzo nam to pomogło przy sprzątaniu po remoncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unika
Forumholik


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 321

PostWysłany: Pią Sie 06, 2021 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba zastanowić się nad projektem domu. Można wybrać gotowy projekt domu albo też zdecydować się na projekt indywidualny. Duże doświadczenie w przygotowywaniu tego typu projektów ma biuro projektowe https://zarzycki-konstrukcje.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 517

PostWysłany: Pią Sie 06, 2021 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca, gdzie znajdziecie sporo ciekawych treści o budowlance i wykańczaniu wnętrz, to koniecznie zerknijcie pod ten adres: https://www.dom.pl/wymiana-starego-kotla-gazowego-na-kondensacyjny-jakie-zmiany-czekaja-instalacje.html . Uzmysłowili mi, ile czasu będę musiał poświęcić na wymianę kotła. Jest tam też sporo tematów o ogrodach, a też mam zamiar zaaranżować swój, więc będzie co czytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natala
Przyjaciel forum


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 613

PostWysłany: Sob Sie 07, 2021 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba w takim przypadku, jeszcze przed rozpoczęciem budowy zastanowić się jakie urządzenia będą potrzebne. Oczywiście bardzo fajnie sprawdzają się różnego rodzaju ładowarki teleskopowe. Warto jednak dobrze przemyśleć czy lepiej zakupić taki sprzęt czy może lepiej wypożyczyć. Generalnie wiele zależy od częstotliwości użytkowania. Pomyślcie o tym i wszystko sobie dokładnie przekalkulujcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Combi
Nowicjusz


Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 35

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że budowa domu wiąże się często z niemałymi kosztami, więc serio, warto szukać oszczędności. Ja zawsze sprawdzam ceny w okolicznych firmach i jeśli chodzi o beton, to wiem, że warto go zamawiać z firmy Cembet http://www.cembet.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etes
Nowicjusz


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jestem w trakcie budowy domu i zastanawiam się nad wyborem dostawcy energii. Na https://www.enea.pl/fachowiec znalazłem fajną ofertę z usługą fachowca oraz stałą ceną prądu, co sądzicie na ten temat? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tym zakresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oset
Forumholik


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 379

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w mieszkaniu świetnie prezentują się listwy dekoracyjne na ścianę. Czytałam o nich na tej stronce: https://wiiuvn.com/ i przyznam szczerze, że mnie przekonali. Chciałam w jakiś sposób zaakcentować charakter mojego wnętrza i udało się to przy pomocy tego typu listew dekoracyjnych. Jeśli szukacie jakościowej i ciekawej inspiracji, to koniecznie sprawdźcie ichniejszą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 26, 2021 14:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Plotkowisko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla Kobiet i nie tylko  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group