Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wyjazdy dla kobiet
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Plotkowisko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ciri
Nowicjusz


Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 80

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 12:00    Temat postu: wyjazdy dla kobiet Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o organizowanych przez biura turystyczne :wyjazdy dla kobiet ? Same chętnie pojechałybyście na taki wyjazd? Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 24, 2015 12:00    Temat postu:

Powrót do góry
amida
Forumholik


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 403

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zastanawiałam się żeby zorganizować w mojej firmie wyjazd do Warszawy, Nie tylko zwiedzać ale również na szkolenie znalazłam nawet bardzo fajny hotel pod Warszawą http://www.palac-alexandrinum.pl/hotel Wydaje mi się że moje współpracownice byłyby zadowolone z takiego noclegu. Ten hotel pod warszawą ma bardzo dobry standard zachowując niską cenę, a po za tym ma bardzo dobry dojazd do Centrum Warszawy. Chyba zrobie im niespodzianke i wyjedziemy do tego hotelu pod warszawą a później centrum i szkolenie kosmetyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devlin
Forumholik


Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 230

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja spędziłam kilka cudownych lipcowych dni w towarzystwie najbliższych przyjaciółkek w Bajkowym Zakątku ( miejscowość Guzowy Piec ). Było super! To był taki typowo babski wyjazd do SPA. Chodziłyśmy na basen, na masaże i zabiegi. Spacerowałyśmy po lesie, wypoczywałyśmy nad pobliskim jeziorem. Nocleg w całorocznych warmińskich domkach też wspominam bardzo pozytywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kartusia09
Nowicjusz


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 39

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie tylko podróże zagraniczne potrafią być ciekawe i atrakcyjne turystycznie. Również nad naszym polskim morzem można spędzić cudowny czas. To jednak własnie u nas w kraju są najpiękniejsze piaszczyste plaże - https://www.polska.travel/pl/wypoczywaj/nad-morzem. Do tego bliskość parków narodowych dodatkowo wpływa na atrakcyjność tego miejsca. W lato kiedy tylko mam okazję staram się wyjeżdżać nad nasze morze i szukać pięknych zakątków lub oddać relaksowi w kurortach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena_s
Nowicjusz


Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 9

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie sobie zorganizować taki wyjazd z koleżankami na weekend - chociażby do hotelu ze spa.
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iglica96
Nowicjusz


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 88

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraźcie sobie, że marzył mi się taki weekendowy wyjazd do spa i powiedziałam o tym mężowi tylko raz. Po tygodniu dostaję specjalne przez niego przygotowane zaproszenie do spa w Jastrzębiej Górze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/3-dniowe-spa ! poczko Pakiet dla dwojga obejmuje noclegi z wyżywieniem, jaśminowy peeling, zabiegi na twarz, masaż związany z ayurwedą czy jakoś i dostęp do świata saun i parku wodnego. Normalnie kocham tego mojego męża i mam nadzieję, że to nas do siebie jeszcze bardziej zbliży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smartfonka
Przyjaciel forum


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 528

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy z mężem kilka wspólnych pasji. Niestety jeśli chodzi o wypoczynek, to każde z nas preferuje inny rodzaj wypoczynku. Mąż lubi leżeć przy basenie z drinkiem w ręce, ja natomiast lubię zwiedzać, najchętniej starożytne miasta, takie jak na przykład Efez. Dlatego też mąż wykupuje co innego, ja co innego. Tym razem ciągnie mnie na wycieczkę fakultatywną właśnie do Kapadocji. Wycieczki fakultatywne organizuje polskie biuro podrózy w Turcji Pacho Tour https://www.pachotour.com/pl/wycieczki/antalya Dodam, że z polskim pilotem. Wycieczki są dużo tańsze, niż miałoby się je zakupić u rezydenta. Duża oszczędność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tosia3
Nowicjusz


Dołączył: 21 Paź 2018
Posty: 79

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie to średnio lubię wyjeżdżać z domu. Raczej wole zostać i odprężyć się w domowym zaciszu. Czasem biorę kąpiel, a czasem przeglądam zabawne obrazki, takie jak śmieszny przepis na karpia Nie ma to się, jak trochę pośmiać i rozluźnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawusia
Forumholik


Dołączył: 09 Lis 2019
Posty: 102

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jakoś wolę sama dla siebie zorganizować taki wyjazd i wszystkiego wtedy mogę być pewna. No i sama sobie wybieram co i gdzie chce. Mam ochotę wybrać się do Gdańska, dawno tam nie byłam a słyszałam że miasto ciągle się rozwija. Przeglądałam ofertę hoteli i jakoś utkwił mi w pamięci https://www.famagdansk.pl/ głównie ze względu na niesamowitą lokalizację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loeren
Nowicjusz


Dołączył: 25 Sty 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie tutaj zdanie innych. Ja nie mogę się wypowiedzieć zbytnio.
_________________
Ze wzrostem poczucia władzy rośnie poczucie własności, a maleje poczucie rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kler78
Nowicjusz


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 20

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pragniesz się douczyć na ten temat więcej to radzę zajrzeć sobie na stronę - http://spa-basen.pl . W mojej ocenie w tym miejscu znajdziesz najpotrzebniejsze info w nawiązaniu do tego tematu. Według mnie źródło solidnej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Przyjaciel forum


Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 3194

PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 16:26    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobietywy
Forumholik


Dołączył: 18 Paź 2020
Posty: 308

PostWysłany: Nie Paź 03, 2021 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babski wyjazd może również być wycelowany nieco dalej niż nad Polskie morze, na stronie http://phontour.pl/ znajdziemy masę bardziej egzotycznych opcji. To strona, która zadba też o praktyczne informacje, to dzięki nim organizacja nieco bardziej egzotycznej wyprawy jest znacznie prostsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
obec
Nowicjusz


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 7

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie wyjazdy muszą być super ciekawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verytka
Nowicjusz


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 33

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiego wyjazdu,każda kobieta musi się odpowiednio przygotować,czyli zadbać o to, w co się ubierze,jaką stworzy dla siebie stylizację,godną uwagi. Poszukując więc wygodnych,a zarazem eleganckich,pełnych uroku i klasy ubrań,warto skusić się na ofertę sklepu SaintBy.
Oferuje on spodnie https://saintby.pl/pl/menu/spodnie-165 spódnice,sukienki,ale też płaszcze,które utulą nas w zimne dni,sprawią,że poczujemy się wygodnie i przyjemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 18, 2021 14:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Plotkowisko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla Kobiet i nie tylko  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group