Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna Dla Kobiet i nie tylko
Wszystko dla kobiet i o kobietach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Plotkowisko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zenka
Forumholik


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 390

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często wyjeżdżam na szkolenia, w ramach delegacji. Jeśli chcecie wiedzieć to ostatnia interpretacja izby skarbowej w Poznaniu potwierdza, że przewyższająca kwota za nocleg jest nieopodatkowana, macie na https://www.portalkadrowy.pl/stanowiska-organow-skarbowych/nadwyzka-kosztow-noclegu-w-delegacji-bez-podatku-5514.html na ten temat artykuł. U nas to częste zjawisko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 22, 2019 20:43    Temat postu:

Powrót do góry
Tolaa
Forumholik


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 387

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że pomagają jednak warto stawiać przede wszystkim na kursy zawodowe które uczą już samych konkretów. Ja byłam już na kilku w zakresie kosmetyki w szkole policealnej Cosinus i zdecydowanie mogę Ci ich polecić ze względu na duże doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności jakie posiadają ich instruktorzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smartfonka
Przyjaciel forum


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 528

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic tak nie pomaga w rozwoju osobistym jak szkolenia. Mam doświadczenia ze szkoleniami sprzedażowymi, które bardzo zwiększają możliwości handlowca. Mogę Wam zaproponować firmę TG training, która szczególny nacisk kładzie na praktyczną stronę szkolenia, tak by nauka wyniesiona ze szkolenia mogła być od razu wdrażana w życiu zawodowym. Najbardziej utkwiły mi w pamięci techniki sprzedaży i taka metoda zwana KAIZEN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula883
Nowicjusz


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 54

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo trudno było mi się zabrać za robienie prawa jazdy ale w końcu życie mnie zmusiło do podjęcia takiej decyzji. Potrzebowałam jeździć autem dlatego wybrałam się na prawo jazdy warszawa bemowo i muszę przyznać, że uczą oni doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szescszesc6
Forumholik


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 160

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jednym z bardziej oczekiwanych jest szkolenie dotyczące nauki jazdy samochodem! szczęśliwy jeśli jest ono dopiero przed Tobą, to warto pomyśleć o dobrym kursie. W Warszawie, zajrzyj do https://ldrive.pl/ uśmiech Dla nich najważniejsza jest praktyka. Możesz nawet uczyć się teorii online!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilona478
Forumholik


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 124

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku zrobiłam oprawko i zapisałam się na kurs angielskiego tutaj https://lincoln.edu.pl/. ?Jestem już w połowie. Potem ruszam na poszukiwania nowej pracy, ma nadzieje ze te kursy mi to ułatwią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ŻółtaŁyżeczka
Nowicjusz


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 85

PostWysłany: Nie Lis 24, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie kursów i szkoleń nie brakuje więc każdy może skorzystać z rozmaitych zajęci pogłębiających wiedzę. Osoby, które interesują się sztuką może zaciekawi kurs malarstwa. W Krakowie profesjonalne kursy organizuje szkołą rysunku Domin. Tu możecie skorzystać z rozmaitych szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowanych wykładowców. Więcej informacji znajdziecie na stronie szkoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panda90
Przyjaciel forum


Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 711

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Movuto jest organizatorem ciekawych kursów dla fizjoterapeutów i rehabilitantów. Tematyka jest różnorodna, zajrzyjcie tutaj https://www.movuto.pl/kompleksowa-terapia-blizny-2 . Terminy i lokalizacje też znajdziecie na stronie. To bardzo ciekawa możliwość rozwoju i doszkolenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irenka12
Forumholik


Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 212

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować w rozwój samego siebie, dlatego z mojej strony mogę polecić ich http://adept.pl/. Ciągłe podnoszenie kompetencji jest bardzo ważne. Dlatego warto korzystać z takich rozwiązań, a z własnego doświadczenia wiem, że przydadzą się one w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elka8980
Nowicjusz


Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 82

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest też coś takiego, jak szkolenia z ochrony środowiska. Dla samorządów prowadzi je firma https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ i wydaje mi się, że warto byłoby sobie zerknąć na możliwości, jakie oferują, ponieważ dzięki temu można poznać działania idealne dla naszego miasta, kraju, no i na końcu świata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panda90
Przyjaciel forum


Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 711

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I fajnie, że chcesz się rozwijać i chodzić na rożne kursy i szkolenia. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Trzeba tylko wiedzieć, co teraz się opłaca i jaki kurs jest fajny. Jak dla mnie to takiw http://slowfashioncafe.pl/pl/kurs-szycia-dla-poczatkujacych kursy szycia bardzo się opłacają bo są przyszłościowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozyczka23
Nowicjusz


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 58

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2020 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem zdecydowaliśmy się zainwestować wolne środki właśnie w dodatkowe kursy. On, zdecydował się na zrobienie uprawnień UDT, które pozwolą mu jeździć na wózkach widłowych. W jego firmie akurat pojawił się wolny etat na magazynie i postanowił skorzystać z okazji. Testy UDT poszły mu bardzo dobrze i na szczęście udało się je zdać wraz z praktyką za 1 razem. Bardzo pomocne poza samym kursem stacjonarnym były materiały dostępne w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amida
Forumholik


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 403

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również bardzo cenię sobie pracę nad sobą, chcę teraz wziąć udział w szkoleniu jakim jest kurs o youtube Chcę dowiedzieć się jak prowadzić politykę kanału aby przybywało mi subskrybentów oraz bym mogła zacząć zarabiać z adsense.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orszula
Forumholik


Dołączył: 14 Lis 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sob Lis 28, 2020 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto inwestować w swój rozwój, brać udział w szkoleniach i poszerzać w ten sposób swoją wiedzę i kwalifikację. Jeśli zajmujecie się np produkcją to na pewno zainteresuje Was szkolenie z oprogramowania Altium Designer https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/szkolenia-altium-designer/. Warto skorzystać bo daje ono niesamowite możliwości a tu szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych specjalistów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciasteczkowa
Nowicjusz


Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 55

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że poruszacie temat szkoleń, jednakże nie wiem, czy mieliście już okazję słyszeć o takich dla nauczycieli? Jeżeli tak, to super. Ja jednak dopiero niedawno się o nich dowiedziałam. Tak prawdę mówiąc,to natrafiłam na nie w tym https://ecrklex.pl/ miejscu. Według mnie to dobra opcja, bo przecież niezwykle istotne jest, żeby kadra pedagogiczna była dobrze wykształcona i była na bieżąco z wszystkimi przepisami. Gdybyście mieli jakichś nauczycieli wśród najbliższych, to warto im powiedzieć, że są takie możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 22, 2020 08:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla Kobiet i nie tylko Strona Główna -> Plotkowisko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla Kobiet i nie tylko  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group